Koparka, minikoparka i wywrotka – sprzęt do wielu zadań

Interesuje Cię wynajem koparki na terenie Warszawy lub wypożyczenie minikoparki w Warszawie? Żaden problem. Firma Warszawski Kopacz oferuje wynajem, wypożyczenie koparki, koparko ładowarki i minikoparki. Do obsługi zleceń mamy też wywrotkę.

Firma Warszawski Kopacz to coś więcej niż tylko wypożyczalnia koparek. Świadczymy usługi kompleksowe. Mamy dobrej jakości sprzęt – koparko ładowarkę, minikoparkę i wywrotkę. Zajmuje się wykopami i wywozem ziemi oraz sprzedażą podłoża na przykład pod trawniki. Poznajmy się bliżej!

Koparka – wynajem

Firma Warszawski Kopacz oferuje wynajem koparki. Naszym terenem działania jest głównie Warszawa, ale przyjmujemy zlecenia również w okolicy stolicy.

Do obsługi zleconych nam prac wykorzystujemy koparko ładowarkę renomowanej firmy JCB. Tego producenta sprzętu budowlanego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dlatego bez obaw możecie zdecydować się na wypożyczenie koparki z naszej firmy. Sprzęt poradzi sobie z każdym zadaniem!

Koparkę można wynająć do wykonania różnych prac ziemnych.

Wynajem koparek – do czego?

 • przygotowanie terenie pod budowę domu,
 • przygotowanie terenu pod inwestycję biznesową lub samorządową,
 • wykonanie wykopu na fundamenty domu,
 • przygotowania terenu pod budowę chodnika lub podjazdu,
 • wykopy i porządkowanie terenu pod budowę ścieżki rowerowej,
 • przygotowanie wykopu, wyrównanie terenu, przewóz materiałów podczas budowy parkingu np. z kostki polbrukowej,
 • wyrównanie terenu wokół domu, garażu, budynku gospodarczego po zakończonej budowie,
 • pogłębienie sadzawek,
 • prowadzenie prac porządkowych terenu,
 • usunięcia hałd zalegającej ziemi,
 • załadunek gruzu z rozbiórki,
 • wykonanie wykopów melioracyjnych i komunalnych.

Wynajem koparki – nie tylko prace ziemne

Koparka świetnie się sprawdzi także do różnego rodzaju prac w gospodarstwie rolnym. Nie każdy potrzebuje jej codziennie. Czasami potrzebna jest raz w tygodniu, albo nawet raz w miesiącu. Zimą stałaby nieużywana. Dlatego lepiej i znacznie taniej jest zdecydować się na wypożyczenie koparki niż na jej kupowanie.

Jest jeszcze jeden argument, który przemawia za tym, aby wybrać wynajem koparko ładowarki niż zakup. To uprawnienia. Żeby obsługiwać koparkę trzeba posiadać odpowiednie uprawnienia – są one inne zależnie od rodzaju koparki. Zdobycie odpowiednich dokumentów wymaga czasu i pieniędzy.

A tymczasem robota w gospodarstwie czeka. Rów na polu trzeba wykopać, załadować ziemię na wywrotkę, a potem zrobić porządek ze stertę kamieni w pobliżu stodoły. Dlatego lepiej wynająć koparkę, którą obsługuje doświadczony operator z uprawnieniami. Taki operator koparki lub koparko ładowarki szybko i sprawnie uwinie się z pracami w gospodarstwie, a rolnik nie poniesie w związku z tym wygórowanych kosztów.

Przy pomocy koparko ładowarki można bardzo łatwo załadować ziemię na wywrotkę.

Koparka i wywrotka – udany duet

Czasami wynajem koparki to nie wszystko. Koparko ładowarka oczywiście wykopie dół pod fundamenty lub wykona inny wykop. Ale po jej pracy pozostanie sterta ziemi, która na placu budowy nikomu nie będzie potrzebna.

Do wywiezienia ziemi potrzebna jest wywrotka. W firmie Warszawski Kopacz korzystamy zarówno z koparki, jak i z pojemnej wywrotki. Zajmujemy się wykopami, a potem także wywozem ziemi.

Co robimy z ziemią z wykopu? Sprzedajemy ją osobom, które potrzebują odpowiedniej ziemi na przykład pod trawnik, do wyrównania terenu wokół domu, zasypania dołów lub osuszenia sadzawki.

Minikoparka – moc w małej maszynie

Nie wszędzie może wjechać koparka lub wykonany przez nią wykop może być za duży. Wtedy najlepiej sprawdza się minikoparka. W firmie Warszawski Kopacz posiadamy minikoparkę marki Kubota KX 018-4 o mocy silnika 11,8 kW.

Taka nowoczesna koparka sprawdzi się przy wykonywaniu licznych prac, które wymagają precyzji. Nasza minikoparka posiada dobrze wyważoną łyżkę i ramię, zaś czerpak ma pojemność 0,04 metra sześciennego.

Minikoparka to idealny sprzęt do precyzyjnych prac ziemnych.

Minikoparka – do czego służy?

Oczywiście jak sama nazwa wskazuje minikoparka tak samo jak duża koparka JCB służy do kopania. Wynajem minikoparki na terenie miasta Warszawa i okolic polecamy do wykonania prac innych niż te, z którymi dobrze radzi sobie koparka.

Usługi minikoparką – wykopy:

 • do przyłączy: wodociągowych, kanalizacyjnych, sanitarnych,
 • do podłączeń do sieci gazowej,
 • do podłączeń do sieci energetycznej
 • pod fundamenty wiaty, garażu lub altany,
 • pod fundamenty ogrodzenia.

Wynajem minikoparki jest też konieczny, gdy klient planuje wykonać drenaż do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Pamiętaj! Jeżeli chcesz skorzystać z usług naszej wypożyczalni minikoparek, nie musisz sie martwić o to, kto będzie obsługiwał maszynę. Zapewniamy pełną obsługę zlecenia. Dostarczamy minikoparkę w wyznaczone miejsce, a obsługą sprzętu zajmuje się nasz doświadczony operator, który posiada odpowiednie uprawnienia.

Koparka – Warszawa i okolice

Warszawski Kopacz działa na terenie Warszawy i okolic – w promieniu nawet 50 km od stolicy. Głównie przyjmujemy zlecenia od osób, które chcą zlecić wykonanie prac koparką i minikoparką. Teren działania firmy to między innymi: Augustów, Babice, Białołęka, Kobyłka, Konstancin, Legionowo, Łomianki, Marki, Ossów, Piaseczno, Praga, Pruszków, Radzymin, Rembertów, Słupno, Sulejówek, Targówek, Tłuszcz, Warszawa, Wesoła, Wołomin, Ząbki i Zielonka.

Wynajem koparki i minikoparki – wypożyczalnia Warszawa i okolice. Zapraszamy do kontaktu!